Haber CG File Explorer 17

'Portal Haberleri' forumunda halilyc tarafından 7 Mart 2017 tarihinde açılan konu

By halilyc on 7 Mart 2017 12:44

1. halilyc

halilyc Webmaster SİTE YÖNETİCİSİ

190
    137
    Meslek:
    Grafik & Web Dizayn
    awsfw.PNG

FIFA 17 dosyalarina göz atıp dilediğinizi export etmenize olanak sağlayan CG File Explorer 17 yayınlandı. Malesef Import özelliği yok, dolayısıyla yama yapımıda şuan mümkün değil. Sizler için yayımcısının mesajını Türkçe olarak sunuyorum, kurcalayacaklara kolay gelsin :)

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Merhaba,

FIFA17 dosya yapılarına görmek isteyenler için CG File explorer 17`yi yayınlıyorum.

Sonrası için herhangi bir güncelleme gelmeyecek, bu program sadece bu sürümden oluşacak.

FIFA17`ye herhangi bir zarar vermez, sadece dosyaları okumaya yarayan bir araçtır. Data dosyalarını ve Texture görsellerini export edebilirsiniz.

Model dosyalarını .f2b formatında export edebilir, klasöre koyduğum script (f2b_blender.py) sayesinde Blender`a aktarıp kurcalayabilirsiniz.

Bir kullanım klavuzu veya açıklaması yok, deneyin ve neler yapabileceğinize bakın.

Iyi şanslar ve umarım başkalarına yardımcı olabilir.

isA47, KillForYou ve Xpolt bunu beğendi.

Yorumlar

'Portal Haberleri' forumunda halilyc tarafından 7 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. KillForYou
      KillForYou
      Bence bu program çok sade oyuna yapabildiğimiz dosyaları import edemedikten sonra kuru bir program gözümde. Bence yavaş yavaş import etmeyide keşfederler gibime geliyor çıkmadık candan ümit kesilmez fakat Fifa18 çıkası oldu :)
      halilyc ve isA47 bunu beğendi.
    2. Xpolt
      Xpolt
      İllaki import edilecektir gec de olsa. Tahminimce fifa 20 kadar bu motoru kullanacaklar çözülecektir. Ben uzun yıllar crack yaptıgım icin imkansız lafının olmadını gördüm.
      zaferdemir, halilyc ve isA47 bunu beğendi.
    3. isA47
      isA47
      Bir şeyler geldi sonunda şükür... :)
      Bu arada ben pek bir şey anlayamadım programdan, açılırken ve Win32/contentsb'i seçerken hata veriyor maalesef... İlerleme kaydedebilen varsa yardım bekliyorum. :D
      Son düzenleme: 7 Mart 2017
    4. furkanu
      furkanu
      Bence bilerekten kırmak istemiyo olabilirler, EA para bile vermiş olabilir :)
      isA47 bunu beğendi.
    5. Xpolt
      Xpolt
      Herşey olabilir ea paracı bir şirket onlardan beklerim ben. Ama bu şahıs para almışsa bile zamanla yeni yapımcılar çıkacakdır
      isA47 bunu beğendi.
    6. isA47
      isA47
      Crack ile ilgili ''Para öndendi'' dedikodusu çok fazla geldi kulağıma EASports'un ödeme yapacağı konusunda bende hemfikirim sizinle...
      zaferdemir ve Xpolt bunu beğendi.
    7. halilyc
      halilyc
      Önemli : Programı açmadan önce bilgisayarınızın dilini İngilizce yapın yoksa hata alırsınız :)
      Xpolt ve isA47 bunu beğendi.
    8. isA47
      isA47
      Not: Benim gibi Single Language olanlar hiç denemesin olmuyor :D :D :D
      Şansımı sonuna kadar denedim ama en sonda Windows engeline takıldık, geçmiş olsun :)
      halilyc bunu beğendi.
    9. Rekon
      Rekon
      Bişeyler gelebilmiş sonunda hayırlı olur umarım
      isA47 bunu beğendi.
    10. Gönüldaş
      Gönüldaş
      Uzun bir süre uğrayamadım sonunda bir nebzede olsa gelişmeler var. Gelişimi sürdürmeye devam
      isA47 bunu beğendi.
    11. isA47
      isA47
      Lakin maalesef başka bir ilerleme daha olmadı ve olacağa da benzemiyor... :/
      Gönüldaş bunu beğendi.
    12. Gönüldaş
      Gönüldaş
      Töh üzüldüm şimdi :(
      isA47 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş