Haber Fifa 18 Yayınlanma Tarihi Ayrıntıları

'Portal Haberleri' forumunda KillForYou tarafından 6 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

By KillForYou on 6 Haziran 2017 22:17

1. KillForYou

KillForYou Moderator Moderatör

173
    80

Geri sayım başladı. FIFA 18, 29 Eylül Cuma günü PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 3 ve Xbox 360'ta tüm dünyada resmi olarak yayınlanıyor.

KON Sürümünün ön siparişini verin, FIFA 18'i üç gün erken olarak 26 Eylül'de oynamaya başlayın, 40 adede kadar FIFA Ultimate Team Jumbo Premium Altın Paketi, Cristiano Ronaldo ve Ronaldo Nazário FUT Kiralık öğeleri, Haftanın Takımı kiralık oyuncuları ve daha birçok harika içerik elde edin! Ön sipariş kampanyalarıyla ilgili daha fazla bilgi edinin.

Frostbite™ altyapılı FIFA 18, gerçek ve sanalı bir araya getirerek kahramanları, takımları ve dünya futbolunun atmosferini canlandırıyor.

Xbox One'daki EA Access üyeleri ve PC'deki Origin Access üyeleri, İlk Sen Oyna Deneme Sürümleriyle oyunu henüz yayınlanmadan önce 21 Eylül'de oynayabilecekler.

FROSTBITE OYUN MOTORU TEKNOLOJİSİ YALNIZCA XBOX ONE, PLAYSTATION 4 VE PC SÜRÜMLERİNDE VARDIR

isA47 bunu beğendi.

Yorumlar

'Portal Haberleri' forumunda KillForYou tarafından 6 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. halilyc
      halilyc
      Yamalı FIFA 17 gibi duruyor şuan için, 3 gün sonra EA Play etkinliğinde akla kara belli olur bakalım :)
      isA47 bunu beğendi.
    2. KillForYou
      KillForYou
      Açıkcası çok birşey beklememek lazım zaten fifa17 de değişiklikler yapıldı sadece Alex hunter modunun devamı olur bence :)
      halilyc ve isA47 bunu beğendi.
    3. isA47
      isA47
      Halil hocama katılıyorum, bana da yamalı FIFA 17 gibi göründü, ısıtıp önümüze koymuşlar bildiğin, ama açıkçası fiyatlar çok ama çok yüksek geldi bana, 270 liraya Standart Sürüm... Oyunun korsanı iyi ki de çıkmıyor fakat olması gereken fiyat bu değil... :/
      zaferdemir, KillForYou ve halilyc bunu beğendi.
    4. KillForYou
      KillForYou
      Fiyat konusunda bilgim yok ama 270 ise gerçekten abartı bir fiyat çekilmiş. Fiyat o kadar ise o fiyata değecek birşeyler bekler insan. Tam trailer çıkmadan bişey diyemiyorum şimdilik ama eğer dediğimiz gibi ısıtıp önümüze koyarlarsa bu sene bocalar.
      isA47 ve halilyc bunu beğendi.
    5. Q17
      Q17
      biz yine dayanamayıp 270 tl verip alırız bakında görün çünkü kanımızda fıfa var :) buarada fıfa 17yi toplasan 10 kere ancak oynamışımdır oda kuzenlerin zoruyla oyunda yüz yok süper ligde Türkiye kupası yok vs bir de diyorlar ki Türkçe spiker bunların hepsi hayal fıfa 2020 bile çoktan hazır raflarda bizi bekliyor o yüzden hala fıfa 16 takılıyorum çünkü herşey full yüzünden tut ıntrolarından poppuslarına kadar keyif alıyorum yani umarım 18 i hemen kırarlar yama için
      zaferdemir, isA47 ve halilyc bunu beğendi.
    6. halilyc
      halilyc
      Yama olayları olmadığı sürece bu oyundan keyif almayacağım kesin, ben zaten oynamaktan çok yama yaparken zevk alan bir insandım o yüzden FIFA 17 yi hiç yok denecek kadar az oynadım malesef.
      zaferdemir, isA47, kkosedag ve 1 kişi daha bunu beğendi.
    7. KillForYou
      KillForYou
      Kesinlikle haklısınız hiç tadı tuzu yok çok boş bir oyun zaten saçma sapan momentum yüzünden zaten can sıkıcı bir oyun haline geliyor. 18 de de yama olacağını sanmıyorum çünkü aynı dosya sistemiyle devam edilecek.
      isA47 ve halilyc bunu beğendi.
    8. Xpolt
      Xpolt
      Bklylm neler olacak türkçe spiker knsnda benm umudum var hala
      zaferdemir ve isA47 bunu beğendi.
    9. isA47
      isA47
      Aynen öyle hocam, oynamaktan çok yama yapmak... Ve en sevdiğim şey elimden alındı resmen... :/
      Xpolt bunu beğendi.
    10. Xpolt
    11. KillForYou
      KillForYou
      Xpolt bunu beğendi.
    12. halilyc
      halilyc
      isA47 ve Xpolt bunu beğendi.
    13. Q17
      Q17
      kardeşim sen yazdığımı tam okumadın galiba 2019 2020 2021 22 23 fıfaları çoktan hazır Türkçe spiker hiç bir zaman üzgünüm ki olmayacak Türkiye ligi olduğuna şükret ki Türkiye liginde de Türkiye kupası yok yani
      isA47 bunu beğendi.
    14. Xpolt
      Xpolt
      Ya sende saçma sapan yazk durma öyle iş olurmu
    15. Xpolt
      Xpolt
      Yani hocam türkçe spiker de umut yok öyle mi
    16. Q17
      Q17
      kardeşim öncelikle düzgün cvp verirsen sevinirim gerçekler bunlar Türkiye liginin olması bile sıkıntılı umutlanmayın araştırıyoruz herhalde ben sizden daha çok istiyorum emin ol ama ama işte
      isA47 bunu beğendi.
    17. KillForYou
      KillForYou
      Ben türkçe spiker olsun demiyorum dostum , sende benim yazdıklarımı tam okumadın herhalde.
    18. Q17
      Q17
      kardeşim aynı konuyu konuşuyoruz ztn buarada fıfa 15 yama konusu kitlemişsin araştırma yapmıştım senin için buarada yeni yüz nasıl olmuş ?
    19. Xpolt
      Xpolt
      http://m.aksam.com.tr/ekonomi/tribunler-turkce-bagiracak-maci-turk-spiker-anlatacak/haber-429186
      Hocam buradaki haber de mete düren in ea sports da türkçe anlatım yani türkçe spiker taleb eddik snye yani fifa 17 de olmas bklyrz dmş buda tff isterse ea sports ekler gibisinden
      https://i.hizliresim.com/1g4VMG.png
      EA sports burda bana verdiği yantta hala herşyn erkn oldugu söylüyor tff ile anlşlrsa süper lig gelir ve tff isterse türkçe spiker de eklnir ben ackcası umut luyum
      halilyc

Bu Sayfayı Paylaş