Haber Fifa 18 Yayınlanma Tarihi Ayrıntıları

'Portal Haberleri' forumunda KillForYou tarafından 6 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

By KillForYou on 6 Haziran 2017 22:17

1. KillForYou

KillForYou Moderator Moderatör

173
    80

Geri sayım başladı. FIFA 18, 29 Eylül Cuma günü PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 3 ve Xbox 360'ta tüm dünyada resmi olarak yayınlanıyor.

KON Sürümünün ön siparişini verin, FIFA 18'i üç gün erken olarak 26 Eylül'de oynamaya başlayın, 40 adede kadar FIFA Ultimate Team Jumbo Premium Altın Paketi, Cristiano Ronaldo ve Ronaldo Nazário FUT Kiralık öğeleri, Haftanın Takımı kiralık oyuncuları ve daha birçok harika içerik elde edin! Ön sipariş kampanyalarıyla ilgili daha fazla bilgi edinin.

Frostbite™ altyapılı FIFA 18, gerçek ve sanalı bir araya getirerek kahramanları, takımları ve dünya futbolunun atmosferini canlandırıyor.

Xbox One'daki EA Access üyeleri ve PC'deki Origin Access üyeleri, İlk Sen Oyna Deneme Sürümleriyle oyunu henüz yayınlanmadan önce 21 Eylül'de oynayabilecekler.

FROSTBITE OYUN MOTORU TEKNOLOJİSİ YALNIZCA XBOX ONE, PLAYSTATION 4 VE PC SÜRÜMLERİNDE VARDIR

isA47 bunu beğendi.

Yorumlar

'Portal Haberleri' forumunda KillForYou tarafından 6 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. KillForYou
      KillForYou
      Özelden gönder dostum araştırdığın şeyleri.
    2. KillForYou
      KillForYou
      Umut fakirin ekmeği kardeşim umut ekmek iyidir et tabi de sonunda hayal kırıklığına uğrayacağın bir umudu da etmemelisin :)
    3. isA47
      isA47
      Arkadaşlar Türkçe Spiker konusunda gram umudum yok, her şeyi belli bir sıraya koyacak olursak Premier Lig'ten sonra Bundesliga grafikleri falan eklendi oyuna, ardından İspanya ve İtalya eklenir ve sonra da Fransa yani grafiklerimizi falan beklemek bir kenara dursun umut dahi etmiyorum... Spikere gelirsek eklemezler, eklenmiş olsaydı bile İngiliz spikere nazaran %25 kelime haznesi ile çevrilirdi. Bu konudaki dayanağım Arapça anlayan ve konuşabilen bir insanım ve o dildeki spikeri daha evvel denemiştim; sonuç olarak İngiliz spikerin yarısı bile etmeyecek kadar basit bir seslendirmeydi... Sözüm o ki Electronic Arts İngiltere'nin 4 ligine ayrı ayrı grafik işler de ligimize özen göstermez, boşuna ümitlenmeyin... Tek umudum yama olayının çözülmesidir... :(
      ÜmitG17 bunu beğendi.
    4. ÜmitG17
      ÜmitG17
      +1 Yaparsak biz yaparız EA'nın Ligimizi bu senede geçen senelerde olduğu gibi oyuna ekleyeceğini düşünüyorum umarım oyuna import etme işlemini yazılımcılar çözerlerde bizde ligimizin eksiklerini tamamlarız :)
      isA47 bunu beğendi.
    5. zaferdemir
      zaferdemir
      ses ve dil dosyaları ayrı anlaşmalar olsa gerek anlaşma yapılırsa spiker eklenebilir
      Xpolt ve isA47 bunu beğendi.
    6. Xpolt
      Xpolt
      Aynen agustos a kadar yolu var hemde süper lig anlaşması acıklansn ondan sonra acklrlr eger ekliyorlarsa zaten 1 aylık bi iş ben beklwyişe geçdim uraşdık cabaladık artık hayırlısı
      zaferdemir ve isA47 bunu beğendi.
    7. isA47
      isA47
      Eklense bile FIFA 17'dekinden daha iyi bir şey beklemiyorum, değil Türk Stadyumu, fazladan 5 tane yüz bile eklenmez bizim lige... Yama yok detay yok sadece Türk pazarını kaybetmemek için yapılan default bir Süper Lig ile ''Yamalı FIFA 17'ye'' yani onların tabiri ile FIFA 18'e 230 lira isteyen Electronic Arts'ı ayrıca tebrik ediyorum. Yazılımcılar bu işe çözüm bulmalı... :(
      Son düzenleme: 22 Haziran 2017
      Xpolt bunu beğendi.
    8. Xpolt
      Xpolt
      Aynen kardeşim çözüm bulunmalı. Türkçe spiker olmasa bile Türkiye den bir stad eklenexegini düşünüyorum
      isA47 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş