Haber P4G Açıldı

'Portal Haberleri' forumunda halilyc tarafından 14 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

By halilyc on 14 Aralık 2016 16:24

1. halilyc

halilyc Webmaster SİTE YÖNETİCİSİ

190
    137
    Meslek:
    Grafik & Web Dizayn
    Merhabalar arkadaşlar, ben Halil İbrahim. FIFA takipçisi çoğu arkadaşımız beni yama işlerinden ve fifamods.com üzerinden tanıyacaktır zaten.

Fifamods.com sitesini bildiğiniz üzere sattım ve daha çok kişiye hitap edebilmek adına daha geniş içeriğe sahip olacak bu siteyi kurdum. Bu sitede sadece FIFA üzerine paylaşımlar olmayacak, PES serisi ve futbol ile alakalı her oyuna (Menejerlik oyunları vs.) yer verilecek.

Bundan sonra yeni isimle ve yeni içerikle daha güzel işlere imza atmak dileğiyle, teşekkürler :)

Son düzenleme: 31 Aralık 2016
    kkosedag bunu beğendi.

Yorumlar

'Portal Haberleri' forumunda halilyc tarafından 14 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Gönüldaş
      Gönüldaş
      halilyc bunu beğendi.
    2. halilyc
      halilyc
      Tesekkurler hocam :)
    3. Gönüldaş
      Gönüldaş
      Daha aktif olması için tüm arkadaşları cağırdım.
    4. halilyc
      halilyc
      teşekkürler hocam, şu sınavları bi atlatayım uçurucaz inşallah burayı :)
    5. The Eagle
      The Eagle
      Başarılar Halil hocam. Yeşil sahalara geri döndüm ve senin fifamods'u sattığını duyunca üzüldüm. Fakat böyle yenilik düşünmüşsün ve başarılı olacağına eminim. Yaptığın projeler yapacaklarının teminatı, her türlü destek veriyorum. Bizlerde FIFA Motion ekibini kapadık. Meğersem her iki tarafta yaprak dökümü yaşanmış. Tekrar başarılar diliyorum. Hayırlı olsun inşallah.
      halilyc bunu beğendi.
    6. halilyc
      halilyc
      Teşekkürler başkan, özelden bir yaz konuşalım :)
    7. Rekon
      Rekon
      Halil hocam başarılar. umarım daha iyi yerlere gelebilirsiniz sıkıca takipteyiz :):):)
      halilyc bunu beğendi.
    8. halilyc
      halilyc
      Teşekkürler, hep birlikte inşallah :)
    9. bL00keRs
      bL00keRs
      Hayırlı olsun yeni siteniz, takipteyim :)
      halilyc bunu beğendi.
    10. halilyc
      halilyc
      Teşekkürler kardeşim :) Görev almak istersen seve seve kadroya katılabilirsin, ne zaman fifamodsa girsem seni aktif görüyordum, deneyiminde oldukça iyi :)
    11. Gönüldaş
      Gönüldaş
      Baylar nasılsınız!
      halilyc bunu beğendi.
    12. ÜmitG17
      ÜmitG17
      Site hayırlı olsun hocam,buralardayım :)
      halilyc bunu beğendi.
    13. halilyc
      halilyc
      İyiyiz çok şükür hocam sen ? :)
      Eyvallah kardeşim, sağolasın var olasın :)
    14. KillForYou
      KillForYou
      Bugün gördüm yeni siteyi, daha önceden görüp keşfetmek isterdim açıkcası. Başta Halil İbrahim olmak üzere tüm üyelere yetkililere hayırlı olsun diliyorum. Hep birlikte bir çok başarıya ve yeni projelere adım atacağımıza eminim.
      halilyc bunu beğendi.
    15. halilyc
      halilyc
      teşekkürler güzel temenniler için, hep beraber güzel yerlere getireceğiz inşallah :)
      KillForYou bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş