FIFA 16 Yama Önerisi

'FIFA 16 Sohbet' forumunda KillForYou tarafından 12 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. KillForYou

KillForYou Moderator Moderatör

173
    80
    Arkadaşlar fifa 15 indirip denedim bir kaç gündür oynuyorum Moddingway yamalarını indirip kurmuştum gayet başarılı geldi bana. Brezilya ligine verilen önem olsun bazı Çin ligi olsun bazı Arap takımındaki oyuncuları bile bulma şansın vardı.

Ama fifa 15 çok sıkıcı geldi bana an itibari ile fifa 16 indiriyorum onu deneyeceğim Moddingway yaması gibi böyle oynarken zevk alabileceğim Brezilya ligine yada bazı olmayan Arap takımları Çin ligi bizim Türkiyemizin kupaları play-off şeklinde böyle bir yama varmı ? Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

2. halilyc

halilyc Webmaster SİTE YÖNETİCİSİ

190
    137
    Meslek:
    Grafik & Web Dizayn
    Yine moddingway`in 16 için olan yamasını indirebilirsin, aynı özellikler yer alıyor :)

zaferdemir bunu beğendi.

3. KillForYou

173
    80
    Plus team diyede yama var başkan ikisi arasındaki fark ne ?

4. halilyc

halilyc Webmaster SİTE YÖNETİCİSİ

190
    137
    Meslek:
    Grafik & Web Dizayn
    Plusteam bizim çıkardığımız yamaydı, türkiye ligi için en iyisidir, moddingway daha uluslararası bir yamadır :)

5. KillForYou

173
    80
    Fifa 16 sürekli durdurma hatası veriyor atıyor oyundan kariyerdeyken onun çözümüne baktım pek bişey bulamadım başkan varmı sizin bir bilginiz ?

6. XecutioneR

XecutioneR Top Toplayıcı

19
    6
    Hocam önce demo yu kurun sonra üzerine korsan kurup reg çekin detaylı olarak youtubede videolar mevcut ayrıca plus team v2 yamasini tavsiye ederim bide transfer yamasi kurarsan tadından yenmez.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...